Tel.  67 729470


picture 187Mūsu uzņēmumam ir 15 gadu pieredze un tas ieņem līdera pozīcijas savā sfērā Latvijas tirgū. Pa šo laiku tika saražots vairāk par 6000 iekārtam.
Ražošanas laukumi ir 2000 m 1,5 hektāru teritorijā. Metāla apstrāde cehs - metināšanas, virpošanas, frēzēšanas darbi ar melno metālu un nerūsošo tēraudu. Kontroles bloku remonts līdz elementam. Eksperimentālā platforma jauno produktu un tehnoloģiju testēšanai.

rem1  rem1  rem1

Mūsu galvenie darbības virzieni – barjeru,  iebraukšanas barjeru,  ruļļu drošības žalūziju, dažāda veida automātisko vārtu – atveramo un iebraucamo, garāžu sekciju, ruļļu, angāru – automātisko durvju, turniketu, metāla konstrukciju  ražošana, uzstādīšana un uzturēšana.

Lielākas šādu produktu klāsts no Rīgas noliktavas. Lieliskais serviss. Produkcija, kuru mēs piegādājam tirgū, ir sertificēta starptautiskā līmenī.
ROL-automatik ir pirmais Latvijas IDA (Starptautiskā vārtu ražotāju asociācija) loceklis
Mūsu darbs ir saņēmis daudzas pozitīvas atsauksmes no mūsu partneriem un klientiem.
Celtniecības izstāžu dalībnieki kopš 1994. gada

Mūsu komandas pieredze un augsta kvalifikācija ļauj mums atrisināt vissarežģītākos uzdevumus. Vārtu uzstādīšana uz kuģu būvētavas - viens no projektiem, ko realizēja mūsu partneris, celtniecības uzņēmums RUP.

 

rem1  rem1  rem1