Tel.  67 729470

07Vārti pēc individuālā projekta: vārti aviācijas angāriem, kuģu būvētavām, tramvaju un trolejbusu depo, dzelzceļa transportamLielā izmēra nestandarta vārti parasti tiek saukti par angāru vārtiem.
Tos uzstāda aviācijas angāros, rūpnīcas cehos, kuģu būvētavu dokos, dzelzceļa un tramvaju depo, u.c.
Visbiežāk izplātīti ir sekojošo veidu angāru vārti: bīdāmie vārti (kuģu būvētavas, doki, cehi), veramie angāru vārti (depo, noliktavas) un saliekamie paceļamie vārti (aviācija, kuģu būvētavas)

032

SEKCIJVEIDA VĀRTI

Sekcijveida garāžu vārtus ir viegli izmantot, tie ir ļoti izturīgi, droši, tie garantē siltuma saglabāšanu, ir izturīgi - tas ir sekcijveida vārtu īpašības, kas nodrošina tiem lielu popularitāti gan privātajā sektorā, gan arī rūpniecības nozarē.
Sekcijveida paceļamie vārti sastāv no nesošā karkasa, vārtu plātnes un vērpstieņa vārpstas ar vērpes atsperēm.
Sekciju vārtu plātne ir izgatavota no 40 mm sendvičtipa paneļiem, panorāmu sekciju vārtiem izmanto alumīnija profilu ar dubulto iestiklojumu no akrila vai polikarbonāta.

picture350

Bīdāmie vārti (konsoles vārti) ir vispraktiskākais risinājums transporta iebraukšanai teritorijā. Bīdāmie (konsoles) vārti neaizņem vietu tieši aiz vārtiem, kas ļauj aiz šiem vārtiem ierīkot autostāvvietu. Bīdāmie vārti apmierina klientu augstās prasības dizaina, drošuma un ērtas ekspluatācijas ziņā. Nepieciešama sānu telpa bīdāmo vārtu virzienā ir vienāda ar apmēram 1,5 ailes platumu.
Bīdāmo (konsoles) vārtu konstrukcijas - stabi, rāmis un nesošā sija — ir izgatavoti no profilcaurulēm, ir apstrādāti ar pretkorozijas grunti un, pēc pasūtītāja pieprasījuma, var būt nokrāsoti jebkurā krāsā saskaņā ar RAL katalogu.

picture1924Verami vārti ir konstruktīvi vienkārši, un tādējādi, veramie vārti ir lētāki nekā analoģiskie bīdāmie (konsoles) vārti par aptuveni 20%. Veramiem vārtiem ir nepieciešama brīva vieta tajā pusē, uz kuru tiek atvērti veramie vārti, kas ir vienāda ar pusi no ailes platuma.
Veramie vārti (puses) ir izgatavoti no profilcaurulēm, ir apstrādāti ar pretkorozijas grunti un, pēc pasūtītāja pieprasījuma, var būt nokrāsoti jebkurā krāsā pēc RAL kataloga.

gate coldVārti saldēšanas kamerām Mūsu uzņēmums piedāvā vārtus un durvis saldēšanas kamerām un noliktavām ar dažādiem temperatūru režīmiem. Vārtu paneļu biezums ir atkarīgs no temperatūras starpības telpā un saldēšanas kamerā. Rāmji un nesošās konstrukcijas tiek parasti izgatavotas no nerūsējošā tērauda vai karsti cinkotiem metāliem.

Ugunsdrošie (ugunsizturīgi) vārti ir projektēti, lai lokalizētu ugunsgrēkus, nodrošinātu maksimālu aizsardzību pret uguni, ierīkot cilvēku un materiālā īpašuma evakuācijas ceļus.

Piedāvājam automātikas komplektus vārtiem  CAME   un V2  Mēs izvēlējāmies šos ražotājus no desmitiem citiem ražotājiem, izanalizējot piedāvāto drošību, ekspluatācijas un automātikas montāžas vienkāršību. Pārdomātie risinājumi vārtiem, kuru svars nepārsniedz 3000 kg..

 

09102010002Kompānija  DITEK   - viens no lielākajiem Eiropas automātikas ražotājiem ieejas un starpistabu grupām. Šīs firmas automātika ir droša un vienkārša. Kompānijas mājaslapā ir piedāvāta plaša automātikas izvēle. Praktiski katrām durvīm (vārtiem) tiek piedāvāts savs risinājums.

I09102010002ekārtas noliktavām un loģistikas centriem: paceļamās platformas, portāli, izlīdzinošie laukumi, aizsegi, visa veida vārti

PĀRKRAUŠANAS IEKĀRTAS TAS IR:  pārkraušanas tamburi, aiļu hremetezētāji, iznesami pacēlāji, paceļami galdi iekraušanas un izkraušanas darbu veikšanai, mobilas rampas, izlīdzināšanas platformas, termoaizkari, dažādas salizturības paneļu vārti.

 

 resh1Mūsdienīgie "logu aizsargaizvirtņi" –ruļļu aizsargžalūzijas un režģi, lieliski izpildot pamatfunkciju, pateicoties daudzgadējam dizaineru darbam, lieliski iederas jebkurā arhitektūras objektā – no pagājušo gadsimtu celtnēm līdz mūsdienu masu, individuālās celtniecības dzīvojamajām un sabiedriskajām ēkām.

Kāpēc ruļļveida aizsargžalūzijas ir tik populāras?
Rollslēģi, ko bieži dēvē par aizsargžalūzijām, tiek viegli uzstādīti jau uzbūvētā ēkā, kā arī būvniecības posmā.
Aizsargžalūzijas ir labs aizvietotājs metāla režģiem. Ir pieejamas īpašā veida žalūzijas.

1PIEKĻUVES KONTROLES SISTĒMAS: BARJERAS, TURNIKETI, AUTOSTĀVVIETAS BLOKIRATORI


Automātiskās barjeras tiek uzstādītas visur - stāvvietās pie lielveikaliem, garāžu kooperatīvos, biroju stāvvietās, pie iebraukšanas ražošanas teritorijā, pie dzelzceļa pārbrauktuvēm, uz maksas ceļiem, utt.
Automātiskās barjeras tiek izvēlētas objektam atkarībā no uzstādīšanas vietas, satiksmes intensitātes un pasūtītāja prasībām.
Automātiskām barjerām viens no svarīgākajiem parametriem ir intensitāte un izlices pacelšanas laiks. Izlices garums mainās atkarībā no ceļu satiksmes.
Automātiskās barjeras var kontrolēt dažādos veidos. Visbiežāk tiek izmantota radio kontrole vai kāršu piekļuves sistēma. Arī ir iespējams kontrolēt, izmantojot stacionāras elektriskās pogas, GSM signālu, magnētiskās eņģes, u.c.

Metāla konstrukcijas, metāla izstrādājumi: kāpnes, nožogojumi, pandusi, aizsargi, nojumes. Virpošanas, frēzēšanas, metināšanas darbi.   Metāla konstrukcijas no nerūsējošā tērauda. Nesošo konstrukciju aprēķins pēc vēja slodzēm. Metāla konstrukciju aprēķins speciālajiem vārtiem.